Kolekce dánské společnosti Broste přináší pestrou nabídku designově více než zajímavých bytových doplňků. Jednu z nejpopulárnějších kategorií přitom představují svícny. Můžete tak vybírat ze stovek svícnů i svíček, což je samo o sobě zárukou toho, že naleznete přesně takové výrobky, které se budou hodit právě do vašeho interiéru, ať už se jedená o městský byt nebo chatu na samotě u lesa.

Keramické či dřevěné svícny

Svícny Broste jsou velice variabilní. Sháníte-li tedy menší výrobky na čajové svíčky, anebo naopak velké svícny, v podstatě to nehraje žádnou roli. Vyberete si tak i tak. V nabídce svícnů a svíček na Vás čekají produkty různých barev, tvarů a velikostí a zároveň vyrobené z mnoha materiálů od dřeva, přes keramiku až po sklo. Všechny nicméně mají jedno společné – přinesou k Vám domů rustikální vzhled, a to v souladu s estetikou přírody, což koneckonců platí o všech bytových doplňcích Broste.  

Adventní a vánoční svícny

Vánoce zalité světlem svíček jsou ty nejkrásnější ze všech. Aby i ty Vaše byly nezapomenutelné, vyberte si z nabídky kouzelných vánočních a adventních svícnů, ve kterých se bude plápolající světlo svíček obzvláště vyjímat. Pak už jen stačí zapálit svíčku a něco si přát! Vánoční a adventní svícny Vám mohou také posloužit jako krásný dárek pod stromeček.

View the embedded image gallery online at:
https://www.broste.cz/svicny.html#sigProGalleriac9ef560205

Nacházíte se na oficiálních stránkách dovozce značky Broste pro Českou a Slovenskou republiku, kterým je společnost Fantazie - bytové doplňky s.r.o., která provozuje maloobchodní eshop www.ifantazie.cz.

Naleznete zde bližší informace o sortimentu Broste a možnosti jeho nákupu.