Svíčky se hodí po celý rok. Ať už jako zdroj světla při výpadcích proudu, anebo při nejrůznějších speciálních příležitostech. Vánoce, velikonoce či oslavy narozenin nebudou bez svíček zkrátka a dobře nikdy úplně kompletní. Můžete je ovšem použít rovněž jen tak. Nabídka svíček Broste je natolik pestrá, že si z ní vybere naprosto každý.

Svíčky Broste nevynikají přehnanou okázalostí, jsou naopak jednoduché, ale elegantní a vybírat lze z mnoha tvarů, velikostí i více jemných pastelových barev. Tím však není jejich variabilita ještě vyčerpána. Jestliže se zajímáte o čajové či dekorační svíčky, anebo dáváte přednost vonným svíčkám, které Váš interiér prodchnou překrásnými vůněmi, bezpochyby si vyberete. Firma Broste jednoduše myslí na všechny. A jak se říká: „Sto lidí, sto chutí.“ Věříme tedy, že ty pravé svíčky naleznete i Vy.

Vánoční svíčky

Značka Broste také přichystala kolekci vánočních svíček, například svíčky ve tvaru soba nebo andělíčka. Více v kolekci vánočních dekorací Broste. 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.broste.cz/svicky.html#sigProGalleria413ab5e60a

 

Nacházíte se na oficiálních stránkách dovozce značky Broste pro Českou a Slovenskou republiku, kterým je společnost Fantazie - bytové doplňky s.r.o., která provozuje maloobchodní eshop www.ifantazie.cz.

Naleznete zde bližší informace o sortimentu Broste a možnosti jeho nákupu.