Dánská firma Broste nabízí doplňky v moderním útulném designu v zemitých barvách a přírodních materiálech. Minimalistické linie, typické pro severský design, doplňuje rustikální vzhled s nádechem orientu. To dodává většině bytových a zahradních doplňků, dekorací a nábytku firmy Broste jedinečný vzhled a přirozenou patinu, která vytváří domov s hřejivou a útulnou atmosférou. Se značkou Broste jednoduše splynete s přírodou.

A NORDIC HOUSE OF INTERIOR DESIGN  

Broste Copenhagen, jak zní celý název této dánské firmy, je víc než jen návrhování designových doplňků do interiéru. Je to způsob života, který tato značka sdílí s okolním světem. Broste patří k předním skandinávským návrhářským domům s dlouhou tradicí. Kořeny této značky sahají až do roku 1955. kdy byla založena v Kodani. Inspiraci návrhaři čerpají po celém světě, proto jsou velmi často v designu bytových doplňků zastoupeny prvky orientu. Základem je jemné zpracování, díky čemuž zůstávají originální dojmy a vlastnosti materiálu nedotčeny. Dále je kladen důraz na vysokou kvalitu a spolu v kombinaci s osobitým severským designem jsou pak výrobky značky Broste nezaměnitelným prvkem každého interiéru i exteriéru.

 
V sortimentu této značky naleznete širokou kolekci svíček, svícnů a tématických svíček pro zvláštní účely. Dále jsou zde zastoupeny designové lucerny, textilní bytové doplňky, dekorace nebo jídelní příslušenství.  

Nacházíte se na oficiálních stránkách dovozce značky Broste pro Českou a Slovenskou republiku, kterým je společnost Fantazie - bytové doplňky s.r.o., která provozuje maloobchodní eshop www.ifantazie.cz.

Naleznete zde bližší informace o sortimentu Broste a možnosti jeho nákupu.