Dánská značka Broste se může pochlubit nejrůznějšími bytovými doplňky. Její kolekce Living je přitom vhodná pro všechny, kdo si potrpí na netradiční design v rustikálním stylu. Ti, kteří si libují v minimalismu a zároveň mají vřelý vztah k severské kultuře, v této kolekci naleznou překrásné kousky, které si již na první pohled zamilují.

Drobný nábytek - stolky, truhly, dekorace

Co všechno značka Broste v kolekci Living přináší? Možná se sami budete divit nápadům jejich návrhářek a návrhářů, neboť je možné vybírat z mnoha velice originálních kusů. Ať už se jedná o drobný nábytek jako jsou stolky, truhly, komody, světla nebo zrcadla a nejrůznější dekorace, vězte, že Vás i přes svůj severský původ nenechají ani na chvilku chladnými. Chcete-li tedy také v interiéru více souznít s přírodou, bytové doplňky z kolekce Broste Living to bezezbytku splňují.  

View the embedded image gallery online at:
https://www.broste.cz/living.html#sigProGalleriaf3965d1efa

Nacházíte se na oficiálních stránkách dovozce značky Broste pro Českou a Slovenskou republiku, kterým je společnost Fantazie - bytové doplňky s.r.o., která provozuje maloobchodní eshop www.ifantazie.cz.

Naleznete zde bližší informace o sortimentu Broste a možnosti jeho nákupu.