Keramika, sklo a porcelán – tři tradiční materiály, které výrobci často používají na nejrůznější bytové doplňky. Lze si ovšem pořídit i kusy právě z těchto materiálů, jež Vás dostanou svým originálním designem a vysokou kvalitou zpracování.

Keramika a porcelán jsou materiály, které člověk používá již od nepaměti. Za tisíce let existence těchto výrobních technik se ovšem pochopitelně udělal nějaký krok kupředu. Z keramiky a porcelánu si lze se značkou Broste zakoupit kuchyňské potřeby jako talíře, mísy, hrnky či konvice, ale také vázy, květináče a dekorační dózy, a to v mnoha rozličných provedeních, takže máte z čeho vybírat.

Doplňky ze skla

Zaujmout by Vás nicméně mohlo i sklo, neboť rovněž v této oblasti můžeteu značky Broste vybírat z velkého množství bytových doplňků . Jmenujme zde alespoň svícny, vázy, džbány, karafy či láhve s uzávěrem, které do Vašeho interiéru přinesou nejen své praktické funkce, ale též překrásný a neotřelý vzhled.

Nacházíte se na oficiálních stránkách dovozce značky Broste pro Českou a Slovenskou republiku, kterým je společnost Fantazie - bytové doplňky s.r.o., která provozuje maloobchodní eshop www.ifantazie.cz.

Naleznete zde bližší informace o sortimentu Broste a možnosti jeho nákupu.