Dánská firma Broste nabízí doplňky v moderním útulném designu v zemitých barvách a přírodních materiálech. Minimalistické linie, typické pro severský design, doplňuje rustikální vzhled s nádechem orientu. To dodává většině bytových a zahradních doplňků, dekorací a nábytku firmy Broste jedinečný vzhled a přirozenou patinu, která vytváří domov s hřejivou a útulnou atmosférou. Se značkou Broste jednoduše splynete s přírodou.

Lak 15770

Svíčky

Jednoduchost, krása a elegance, která prozáří Váš domov, byt či zahradu! To jsou vonné i nevonné čajové a dekorační svíčky Broste různých tvarů, velikostí a jemných pastelových barev. 

Více o svíčkách Broste  |  Přejít na svíčky do eshopu

dekorace

Dekorace

V nabídce Broste naleznete velké množství dekoračních věnců a srdcí z nejrůznějších materiálů. Ať již nazdobené či jen tak krásně ozdobí Vaše vstupní dveře, či zútulní Váš interiér. 

Více o dekoracích Broste | Přejít na dekorace v eshopu

lucerny

Lucerny a svítidla

Rozjasněte si svůj večer a vytvořte příjemné prostředí pro posezení s rodinou či přáteli! Pokud máte balkon, terasu nebo zahradu pak si prohlédněte lucerny a svítidla Broste.

Více o lucernách Broste | Přejít na dekorace v eshopu

svicny

Svícny

Vyberte si zajímavé svícny z kolekce Broste. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů a v různých barevných provedeních, tvarech a velikostech.

 Více o svícnech Broste  |  Přejít na dekorace v eshopu

living

Living Broste

Kolekce doplňků Broste Living zahrnuje houpací sítě a křesla, designový nábytek z masivu. Zajímavým doplňkem se mohou stát také servírovací stolky či sedací vaky. 

 Více o doplňcích Broste Living | Přejít do eshopu

textil

Textil do bytu

Výběrem bytového textilu naplňujeme naše domovy svou vlastní nezaměnitelnou atmosférou. Značka Broste nabízí široký výběr povlaků na polštář, plédů, přehozů a ručníků.

 Více o textilu Broste | Přejít na textil v eshopu

keramika

Keramika, porcelán

Misky, vázy či hrnky od značky Broste se stanou díky nezaměnitelnému designu nepřehlédnutelným doplňkem každého interiéru. Naším tipem jsou dekorační dózy.

Více o keramice a porcelánu Broste | Přejít do eshopu

Proutěné a dřevené doplňky

proutenne

Proutěné a dřevěné dekorace od značky Broste jsou charakteristické propojením moderního designu a prvky útulného venkova. Vytvoří jedinečnou atmosféru a charakter Vašeho domova.

Více o dřevěných doplních | Přejít do eshopu

Nacházíte se na oficiálních stránkách dovozce značky Broste pro Českou a Slovenskou republiku, kterým je společnost Fantazie - bytové doplňky s.r.o., která provozuje maloobchodní eshop www.ifantazie.cz.

Naleznete zde bližší informace o sortimentu Broste a možnosti jeho nákupu.