Dekorace od firmy Broste zaujmou svým netradičním vzhledem. Pokud si tedy rovněž libujete v bytových doplňcích, které jsou na první pohled „netuctové“, jedná se o výrobky přesně pro Vás. V nabídce dekorací Broste naleznete pestré množství produktů od nejrůznějších zvířátek, umělého paroží nebo dekoračních sklíček a kamínků v bohaté škále barev, ale můžete zavzpomínat rovněž na doby minulé, a to díky dříve velice populárním ruským bábuškám.  

 

Praktické dekorace

Dále máte možnost zakoupit celou řadu praktických dekorací jako např. vázy, konve, mísy, držáky květin nebo kroužky na ubrus. V neposlední řadě Vás mohou potěšit i nejrůznější předměty vztahujících se k vánočním svátkům. Interiér, ale rovněž exteriér lze zútulnit dekoracemi z celé řady materiálů od kameniny přes keramiku až po proutí, a to v nekřiklavých barvách a rustikálním severském pojetí. Tedy tím, co skutečně na jedničku zvládají návrháři z Broste.

View the embedded image gallery online at:
https://www.broste.cz/dekorace.html#sigProGalleriaa859f867ca

Nacházíte se na oficiálních stránkách dovozce značky Broste pro Českou a Slovenskou republiku, kterým je společnost Fantazie - bytové doplňky s.r.o., která provozuje maloobchodní eshop www.ifantazie.cz.

Naleznete zde bližší informace o sortimentu Broste a možnosti jeho nákupu.